Ceturdiena, 7. jūlijs     
english / russian
HOME
SIA "Eiroholdings" vienmēr bijusi atvērta jebkuram godīgam
un atklātam partnerim,
neatkarīgi no tā, ar kādu biznesu kādā reģionā tas nodarbojas.
Mūsu interešu loks aptver visus kontinentus, visos pasaules reģionos
mums ir draugi un
sadarbības partneri.
Jūs esat šeit JAUNUMU LENTA
JAUNUMU LENTA
Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).Sīkāk...
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

Sīkāk...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību. Sīkāk...

MŪSU GALVENAIS UZDEVUMS IR MŪSU RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU EFEKTIVITĀTES UN IENESĪGUMA CELŠANA. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas.

JAUNUMU LENTA

Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).

Latvijas Darba devēju konfederācija uzskata, ka AAE vēstniecības atvēršana Rīgā un vēstnieces darbības uzsākšana Latvijā ir spēcīgs impulss abu valstu sadarbības attīstīšanai, jo īpaši ekonomikā.

Tikšanās laikā abas puses pārrunāja būtiskākos jautājumus, kas skar uzņēmējdarbības vidi, kā arī pastāstīja par LDDK Lietišķās sadarbības padomēm un sadarbību ar darba devēju organizācijām Eiropā un Centrālāzijā. Savukārt vēstniece pauda, ka viņas galvenās prioritātes attiecību veidošanā starp Latviju un Apvienoto Arābu Emirātiem būs politisko un ekonomisko saišu stiprināšana. Tomēr, lai uzlabotu sadarbību un veicinātu investīcijas, nepieciešams daudz vairāk popularizēt Latviju un informēt par vispusīgām sadarbības iespējām. Šobrīd Apvienotajiem Arābu Emirātiem ir salīdzinoši maz informācijas par Latviju un visu Baltijas reģionu kopumā, kaut arī ir labs ekonomiskās sadarbības potenciāls. Tāpat Latvijai ir visi nepieciešamie priekšnosacījumu, lai valstu divpusējās attiecības attīstītos arī citās sadarbības jomās, piemēram, tūrismā, kultūrā un izglītībā. Būtiski, ka vēstniece pauda interesi par sadarbību starp abu valstu biznesa organizācijām.

No savas puses Latvija sadarbības partneriem var piedāvāt labi attīstītu transporta infrastruktūru, konkurētspējīgas ražošanas un darbaspēka izmaksas, kā arī augsti izglītotu speciālistu atbalstu.

http://www.lddk.lv/notikums/latvijas-darba-deveju-konfederacija-tiekas-ar-apvienoto-arabu-emiratu-vestnieci-latvija/

16 Pils ielā,
Rīga LV-1050 LATVIJA
Tālr.: +371 67046310, 67046320
Fakss: +371 67046315, 67046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | Par EH | Galvenie darbības veidi | Tops Online | Kontakti | Ātrā meklēšana | Lapas karte
Uzņēmumi | jūras

Eng | Rus