Sestdiena, 30. maijs     
english / russian
HOME
SIA "Eiroholdings" vienmēr bijusi atvērta jebkuram godīgam
un atklātam partnerim,
neatkarīgi no tā, ar kādu biznesu kādā reģionā tas nodarbojas.
Mūsu interešu loks aptver visus kontinentus, visos pasaules reģionos
mums ir draugi un
sadarbības partneri.
Jūs esat šeit JAUNUMU LENTA
JAUNUMU LENTA
Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).Sīkāk...
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

Sīkāk...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību. Sīkāk...

MŪSU GALVENAIS UZDEVUMS IR MŪSU RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU EFEKTIVITĀTES UN IENESĪGUMA CELŠANA. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas.

JAUNUMU LENTA

Uzņēmēji ieinteresēti stiprināt kaimiņattiecības ar Baltkrieviju
Ceturtdiena, 26 maijs 2011 09:31 www.building.lv Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) veidotā Latvijas-Baltkrievijas sadarbības padomes sēdē tika apspriesti ekonomiskās sadarbības stiprināšanai nozīmīgi jautājumi un uzsākta gatavošanās nākamajai Latvijas un Baltkrievijas Starpvaldību komisijas sēdei, kurā uzņēmēji aicina apspriest turpmākās aktivitātes Latvijas un Baltkrievijas ekonomiskai sadarbībai, Izglītības un zinātnes jomā, kā arī Eiropas Savienības (ES) pārrobežu projektu veicināšanā.
Tikšanās laikā uzņēmēji vienojās paust kopīgu viedokli par ES valstu vidū pastāvošajām diskusijām, kas rosina ES vērsties pret Baltkrieviju ar sankcijām, kas ierobežos tās ekonomisko attīstību. LDDK aicina Latvijas valdību sarunās ar ES dalībvalstīm iestāties par pārdomātu un izsvērtu nostāju attiecībās ar Latvijas kaimiņvalsti - Baltkrieviju, jo tikai ekonomiska sadarbība kopā arī pilsoniska rakstura aktivitātēm var veicināt attīstības procesus valstī. Latvijas – Baltkrievijas Lietišķās sadarbības padomes vadītājs Vasīlijs Meļņiks: ”LDDK Divpusējā un daudzpusējā tirdzniecība ar ES valstīm ir veids, kādā iespējams veidot un stiprināt uz savstarpējo sapratni orientētas attiecības. Mūsdienu globalizētajā pasaulē ekonomikas izaugsme ir virzītājspēks, kas prasa vispārējo tiesību stiprināšanu un ievērošanu un padziļinātus savstarpējos kontaktus. Sankcijas, kas orientētas uz ekonomiskās sadarbības veidošanu, var izraisīt pretreakciju, kā rezultātā varētu pasliktināties sociāli-ekonomiskā situācija Baltkrievijā.” Tāpēc LDDK atbalsta Baltkrievijas vēstniecības Latvijā aktivitātes, kas vērstas uz atbildes vizīšu Latvijas uzņēmējiem Baltkrievijas reģionos organizēšanu pēc biznesa forumiem Latvijā 2009. un 2010. gadā. Sadarbības padomes ietvaros šajā sēdē īpaša uzmanība tika pievērsta sadarbībai izglītības un zinātnes jomā, kurai ir sena vēsture. Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks ierosināja paplašināt sadarbību profesionālās izglītības jomā, ņemot vērā Latvijā pieejamos resursus – zinošus pasniedzējus, ieguldījumus ēku renovācijā un zinātniski tehniskā aprīkojuma atjaunošanā. LDDK atbalsta sadarbības padziļināšanu izglītības jomā un aicina uzrunāt šo jautājumu Latvijas – Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ietvaros š.g. rudenī. Tāpat LDDK uzsver, ka ne tikai profesionālās, bet arī augstākās izglītības un pētniecības kontekstā ir būtiski veicināt eksportspēju, piedāvājot studējošajiem no ārvalstīm apgūt mācību un studiju programmas. LDDK kā labu piemēru var minēt Rīgas Biznesa skolas projektu – augstākā līmeņa biznesa vadības programmas izveidi Baltkrievijā. Tāpēc LDDK aicina Izglītības un zinātnes ministriju savstarpējās sarunās un valdības līmenī Starpvaldību komisijas ietvaros aicināt Baltkrievijas pusi nodrošināt labvēlīgus apstākļus projekta īstenošanai. Šāda sadarbība ne tikai veido pamatu turpmākai savstarpēji izdevīgai divpusējai ekonomiskai sadarbībai, bet arī veicina pozitīvu kaimiņattiecību veidošanos ar pārējām Eiropas Savienības valstīm. Sanāksmes noslēgumā tika pārrunāti pārrobežu projekti un ES finanšu līdzekļu piesaiste valstu savstarpējo attiecību veicināšanā. LDDK norādīja uz nepieciešamību veicināt ES pārrobežu sadarbības līdzekļu apgūšanu, piedāvājot sniegt plašāku informāciju līdz nākamajam pieteikumu pieņemšanas atvēršanas termiņam š.g. novembrī.
16 Pils ielā,
Rīga LV-1050 LATVIJA
Tālr.: +371 67046310, 67046320
Fakss: +371 67046315, 67046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | Par EH | Galvenie darbības veidi | Tops Online | Kontakti | Ātrā meklēšana | Lapas karte
Uzņēmumi | jūras

Eng | Rus