Sestdiena, 30. maijs     
english / russian
HOME
SIA "Eiroholdings" vienmēr bijusi atvērta jebkuram godīgam
un atklātam partnerim,
neatkarīgi no tā, ar kādu biznesu kādā reģionā tas nodarbojas.
Mūsu interešu loks aptver visus kontinentus, visos pasaules reģionos
mums ir draugi un
sadarbības partneri.
Jūs esat šeit JAUNUMU LENTA
JAUNUMU LENTA
Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).Sīkāk...
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

Sīkāk...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību. Sīkāk...

MŪSU GALVENAIS UZDEVUMS IR MŪSU RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU EFEKTIVITĀTES UN IENESĪGUMA CELŠANA. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas.

JAUNUMU LENTA

Zatlera padomnieks sadarbībai ar uzņēmējiem būs Vasilijs Meļņiks
Valsts prezidenta Valda Zatlera ārštata padomnieka sadarbībai ar uzņēmējiem būs uzņēmējs, par miljonāru uzskatītais Vasilijs Meļņiks, kurš savus pienākumus sāka pildīt otrdien, vadot prezidenta tikšanos ar 46 uzņēmējiem, informē prezidenta Preses dienests.

Zatlers otrdien tikās ar 46 Latvijas uzņēmumu, Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras pārstāvjiem, lai kopīgi pārrunātu iespējas ciešāk sadarboties Latvijas uzņēmumu darbības stiprināšanai un paplašināšanai ārvalstu tirgos.

 Diskusiju laikā uzņēmēji īpašu interesi izrādīja par iespējām veidot biznesa kontaktus Valsts prezidenta un ārvalstu vadītāju valsts vizīšu laikā, kā arī dalījās ar savu pieredzi un ieteikumiem ārvalstu tirgus apzināšanā un uzņēmējdarbības uzsākšanā. Valsts prezidents iepazīstināja ar saviem 2010. gada ārvalstu vizīšu plāniem, kā arī gaidāmajām citu valstu vadītāju vizītēm Latvijā. Sarunas dalībnieki vienojās organizēt regulāras konsultācijas ar Zatleru, sniedzot savus priekšlikumus un kopīgi izvērtējot sadarbības rezultātus.

Tāpat tikšanās laikā Valsts prezidents un uzņēmēju pārstāvji pārrunāja ekonomisko situāciju un prognozes valstī, kā arī aktuālos uzņēmējdarbības attīstības jautājumus Latvijā. Uzņēmēji īpaši uzsvēra nepieciešamību cīnīties ar "ēnu ekonomiku" un atjaunot Latvijas biznesa vides prestižu.

Savukārt Zatlers norādīja, ka Latvijas ekonomikas izaugsmei "valstij ir jāpalīdz savam uzņēmējam iekarot jaunus gan preču, gan pakalpojumu noieta tirgus". "Tikai sadarbojoties un koordinēti izmantojot tos instrumentus, kas ir gan Valsts prezidenta, gan pašu uzņēmēju rīcībā, ir iespējams panākt pozitīvus rezultātus," norāda prezidents.

Jau vēstīts, ka Meļņiks tiek uzskatīts par vienu no Latvijas miljonāriem. Viņš bijis vairāku premjeru padomnieks un īsu brīdi deviņdesmito gadu beigās arī finanšu ministrs.

Meļņika dēļ 1997.gadā krita Andra Šķēles valdība, jo pret viņa apstiprināšanu finanšu ministra amatā asi iebilda toreizējais Valsts prezidents Guntis Ulmanis un vairāki citi politiķi. Līdz ar valdības krišanu Meļņiks tobrīd kļuva par rekordistu atjaunotās Latvijas vēsturē īsākā finanšu ministra amatā pavadītā laikā ziņā.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/zatlera-padomnieks-sadarbibai-ar-uznemejiem-bus-vasilijs-melniks.d?id=30304541

16 Pils ielā,
Rīga LV-1050 LATVIJA
Tālr.: +371 67046310, 67046320
Fakss: +371 67046315, 67046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | Par EH | Galvenie darbības veidi | Tops Online | Kontakti | Ātrā meklēšana | Lapas karte
Uzņēmumi | jūras

Eng | Rus