Sestdiena, 30. maijs     
english / russian
HOME
SIA "Eiroholdings" vienmēr bijusi atvērta jebkuram godīgam
un atklātam partnerim,
neatkarīgi no tā, ar kādu biznesu kādā reģionā tas nodarbojas.
Mūsu interešu loks aptver visus kontinentus, visos pasaules reģionos
mums ir draugi un
sadarbības partneri.
Jūs esat šeit JAUNUMU LENTA
JAUNUMU LENTA
Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).Sīkāk...
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

Sīkāk...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību. Sīkāk...

MŪSU GALVENAIS UZDEVUMS IR MŪSU RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU EFEKTIVITĀTES UN IENESĪGUMA CELŠANA. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas.

JAUNUMU LENTA

Vasilijs Meļņiks atklāj diskusiju ciklu "Ārlietu dienests Latvijas eksportam. Uzņēmēju tikšanās ar Latvijas vēstniekiem."

28. septembris (2009)

Ārlietu ministrija un LDDK uzsāks diskusiju ciklu starp uzņēmējiem un vēstniekiem eksporta attīstībai.

6.oktobrī plkst. 10:00 Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Prezidents Vitālijs Gavrilovs un LDDK Viceprezidents Vasilijs Meļņiks, turpinot veiksmīgu ilggadējo sadarbību, informatīvajā pasākumā atklās apaļā galda diskusiju ciklu „Ārlietu dienests Latvijas eksportam. Uzņēmēju tikšanās ar Latvijas vēstniekiem“.


Informatīvajā pasākumā ieskatu jau esošajā sadarbības pieredzē starp vēstniecībām un uzņēmējiem sniegs Latvijas Republikas vēstnieks Krievijas Federācijā Edgars Skuja un Latvijas Republikas vēstnieks Japānā Pēteris Vaivars.

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs: "LDDK ir bijušas vairākas tikšanās ar atbildīgajām institūcijām, bet vēl joprojām nav skaidra izpratne, kāds eksporta atbalsts Latvijas uzņēmumiem un attiecībā uz kurām valstīm ir nepieciešams. Konkrētu uzņēmumu vajadzību apzināšana ir īpaši svarīga šobrīd, kad iekšējā patēriņa kritums samazina uzņēmuma peļņas rādītājus. Tikai formulējot skaidras prasības, varam prasīt atbalstu biznesam tik grūtā brīdī."

Diskusiju cikla "Ārlietu dienests Latvijas eksportam. Uzņēmēju tikšanās ar Latvijas vēstniekiem" mērķis ir atrast konkrētus risinājumus Latvijas uzņēmumu eksporta apjomu palielināšanai un tirgu paplašināšanai, izmantojot Latvijas ārlietu dienesta atbalsta iespējas. Aicinām nozaru asociācijas un uzņēmumus izmantot šo iespēju un pieteikties LDDK un Ārlietu ministrijas rīkotajām diskusijām, lai veidotu kontaktus ar Latvijas Republikas vēstniekiem ārvalstīs.

Balstoties uz konkrētiem piemēriem un mudinot izmantot vēstniecību atbalstu, vēstnieki uzņēmējiem sniegs vērtīgu un specifisku informāciju par attiecīgo valstu tirgiem un brīvajām nišām, kas būtu apgūstamas attiecīgajās valstīs, kā arī par valstu nacionālajām un tirgus īpatnībām.

Diskusiju cikla laikā LDDK iepazīstinās ar LDDK biedru aptaujas rezultātiem par Latvijas uzņēmumu ārējās tirdzniecības prioritātēm eksporta jomā. Aptauja LDDK biedru vidū tiek veikta otro gadu pēc kārtas, kas ļaus salīdzināt rezultātus par ārējās tirdzniecības potenciālu.

Cikls, kurš sastāvēs no desmit apaļā galda diskusijām, tiks uzsākts 12.oktobrī un turpināsies līdz 18.decembrim. Katra diskusija būs veltīta atsevišķam reģionam, iekļaujot tās valstis, kurās ir Latvijas vēstniecības. Latvijas vēstnieki šajās diskusijās piedalīsies gan klātienē, gan videokonferences režīmā no ārvalstīm.

Preses kontaktiem: Preses centra nodaļa, Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, Tālrunis: (371) 7016 272, Fakss: (371) 67222 335, E-pasts: media@mfa.gov.lv

16 Pils ielā,
Rīga LV-1050 LATVIJA
Tālr.: +371 67046310, 67046320
Fakss: +371 67046315, 67046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | Par EH | Galvenie darbības veidi | Tops Online | Kontakti | Ātrā meklēšana | Lapas karte
Uzņēmumi | jūras

Eng | Rus