Sestdiena, 30. maijs     
english / russian
HOME
SIA "Eiroholdings" vienmēr bijusi atvērta jebkuram godīgam
un atklātam partnerim,
neatkarīgi no tā, ar kādu biznesu kādā reģionā tas nodarbojas.
Mūsu interešu loks aptver visus kontinentus, visos pasaules reģionos
mums ir draugi un
sadarbības partneri.
Jūs esat šeit JAUNUMU LENTA
JAUNUMU LENTA
Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).Sīkāk...
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

Sīkāk...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību. Sīkāk...

MŪSU GALVENAIS UZDEVUMS IR MŪSU RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU EFEKTIVITĀTES UN IENESĪGUMA CELŠANA. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas.

JAUNUMU LENTA

Vasilija Meļņika viedoklis par ekonomisko attiecību veidošanu ar Krieviju biznesa informācijas portālā "Nozare"

Politiskā situācija ir labvēlīga ekonomisko attiecību veidošanai ar Krieviju

Patlaban politiskā situācija ir labvēlīga Latvijas ekonomisko attiecību veidošanai ar Krieviju, jo abas valsts ir parādījušas, ka ir gatavas konstruktīvam dialogam. Šādu viedokli biznesa informācijas portālam «Nozare» pauda Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) viceprezidents, Latvijas-Krievijas sadarbības padomes priekšsēdētājs, uzņēmējs Vasilijs Meļņiks.


Meļņiks uzsver, ka no Latvijas un Krievijas amatpersonu sarunām uzņēmēji gaida priekšlikumus konkrētiem sadarbības projektiem, kas sniegtu ekonomisku ieguvumu abām pusēm. Turpmākajās abu valstu līderu sarunās ir jāapspriež tādas sadarbības jomas kā, piemēram, tranzīta attīstība - dzelzceļa līniju sadarbības projekti, kravas mašīnu pierobežas tranzīta jautājumu risināšana un sadarbība enerģētikas projektos. Kā vienu no projektiem, kuru būtu iespējams attīstīt jau tuvākajā laikā, Meļņiks min dzelzceļa elektrifikācijas projektu, kas paredzētu pāreju no dīzeļdegvielas dzelzceļa transporta uz elektrisko dzelzceļa transportu. Tas prasītu pārdomātu, prognozējamu un stabilu partnerību nākamo 15 gadu laikā. Lai to ieviestu, abām pusēm ir jāvienojas par investīcijām, jāprognozē tranzīta apjoms un jāparedz tā pieaugums. Ja būs iespējams vienoties par šāda veida investīciju un attīstības projekta ieviešanu, tad gan Latvijas, gan Krievijas uzņēmēji varēs samazināt pārvadājumu tarifus un piegādes laikus kravām, skaidro LDDK viceprezidents, norādot, ka šāda projekta veiksme ir atkarīga no abu partneru stabilām attiecībām un par šādu praksi var pārliecināties, vērtējot Somijas un Krievijas sadarbību tranzīta biznesa attīstībā. Otrs būtisks abpusēju investīciju un attīstības projekts ir pierobežas tranzīta punktu sakārtošana un jaunu veidošana, paplašinot kravu transporta iespējas pārvietoties pāri robežai un samazinot pārvietošanās laiku šajā piegādes ceļa posmā. Tāpat ir jārisina jautājumi, lai pēc iespējas ātrāk varētu parakstīt divus uzņēmējiem ļoti būtiskus līgumus - par izvairīšanos no nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas un līgumu par investīciju veicināšanu un aizsardzību. Kā ziņots, ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) no 19.novembra līdz 20.novembrim dosies darba vizītē uz Maskavu. Kampara vizīte Maskavā notiks pēc Krievijas transporta ministra Igora Levitina ielūguma. Vizītes laikā ministrs piedalīsies starptautiskā konferencē par transporta jautājumiem. Tāpat viņam iecerēta tikšanās ar Krievijas Ekonomiskās attīstības ministri, lai pārrunātu abu valstu ekonomiskās sadarbības jautājumus, tai skaitā Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas Muitas savienības izveidi no 2010.gada 1.janvāra un kā tā ietekmēs savstarpējo tirdzniecību ar Latviju, un Latvijas uzņēmējiem, kas darbojas Maskavā.

16 Pils ielā,
Rīga LV-1050 LATVIJA
Tālr.: +371 67046310, 67046320
Fakss: +371 67046315, 67046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | Par EH | Galvenie darbības veidi | Tops Online | Kontakti | Ātrā meklēšana | Lapas karte
Uzņēmumi | jūras

Eng | Rus