Sestdiena, 1. oktobris     
english / russian
HOME
SIA "Eiroholdings" vienmēr bijusi atvērta jebkuram godīgam
un atklātam partnerim,
neatkarīgi no tā, ar kādu biznesu kādā reģionā tas nodarbojas.
Mūsu interešu loks aptver visus kontinentus, visos pasaules reģionos
mums ir draugi un
sadarbības partneri.
Jūs esat šeit JAUNUMU LENTA
JAUNUMU LENTA
Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).Sīkāk...
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

Sīkāk...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību. Sīkāk...

MŪSU GALVENAIS UZDEVUMS IR MŪSU RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU EFEKTIVITĀTES UN IENESĪGUMA CELŠANA. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas.

JAUNUMU LENTA

Ekspluatācijā nodots patruļkuģis "Cēsis". TV ziņas
Jaunais patruļkuģis 'Cēsis' jau pietauvojies Liepājā

  Aizvadītās nedēļas nogalē Liepājā no Vācijas kuģu būvētavas ieradās jaunais Jūras spēku flotiles patruļkuģis "Cēsis". 

Sīkāk...
Iesvēta jauno kara kuģi "Cēsis"

"Tieši tāds laiks kā šodien - spēcīgs vējš un augsti viļņi ir pilnībā piemērots, lai jaunais patruļkuģis "Cēsis" spētu pildīt savas civilos pienākumus - glābšanu jūrā", tā, Liepājas ostā saņemot jauno kuģi, uzsvēra Jūras spēku komandieris Rimants Štrimaitis. "Cēsis" ir otrais no pieciem kara kuģiem, kas pēc Aizsardzības ministrijas pasūtījuma uzbūvēts tepat Latvijā - Rīgas Kuģu būvētavā.

Sīkāk...
Uzņēmēji ieinteresēti stiprināt kaimiņattiecības ar Baltkrieviju
Ceturtdiena, 26 maijs 2011 09:31 www.building.lv Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) veidotā Latvijas-Baltkrievijas sadarbības padomes sēdē tika apspriesti ekonomiskās sadarbības stiprināšanai nozīmīgi jautājumi un uzsākta gatavošanās nākamajai Latvijas un Baltkrievijas Starpvaldību komisijas sēdei, kurā uzņēmēji aicina apspriest turpmākās aktivitātes Latvijas un Baltkrievijas ekonomiskai sadarbībai, Izglītības un zinātnes jomā, kā arī Eiropas Savienības (ES) pārrobežu projektu veicināšanā. Sīkāk...
AM saņem 7,8 miljonus latu vērtu jaunu patruļkuģi

18.04.2011, 19:32 Delfi.lv AM saņem 7,8 miljonus latu vērtu jaunu patruļkuģi Aizsardzības ministrijai pirmdien tika nodots jaunais, 7,8 miljonus latu izmaksājušais patruļkuģis "Skrunda", par kura būvniecību 2007.gadā tika slēgts līgums ar SIA "Rīgas kuģu būve". Latvijā gan tapa tikai daļa kuģa, bet pārējos būvniecības darbus veica vācu kompānija.

http://delfi.lv/archive/article.php?id=38077933

Sīkāk...
Zatlera padomnieks sadarbībai ar uzņēmējiem būs Vasilijs Meļņiks
Valsts prezidenta Valda Zatlera ārštata padomnieka sadarbībai ar uzņēmējiem būs uzņēmējs, par miljonāru uzskatītais Vasilijs Meļņiks, kurš savus pienākumus sāka pildīt otrdien, vadot prezidenta tikšanos ar 46 uzņēmējiem, informē prezidenta Preses dienests. Sīkāk...
Vasilijs Meļņiks pauž lielāko uzņēmumu un eksportētāju viedokli Ekonomistu apvienības sesijā.

Ekonomisti ar premjeru apspriež valsts ekonomikas stabilizācijas plānu 2009. gada 22. maijā

Stabilizēt situāciju pēc makroekonomiskiem parametriem - pie šāda secinājuma nonāca Ekonomistu apvienība 2010 savā gadskārtējā pavasara sesijā, kur kopā ar Latvijas Republikas Ministru prezidentu Valdi Dombrovski, uzņēmējiem, banku un nodarbinātības ekspertiem tika apspriesti Latvijas attīstības stratēģijas ekonomiskie un sociālie jautājumi ekonomiskās lejupslīdes apstākļos.

Sīkāk...
Vasilijs Meļņiks atklāj diskusiju ciklu "Ārlietu dienests Latvijas eksportam. Uzņēmēju tikšanās ar Latvijas vēstniekiem."

28. septembris (2009)

Ārlietu ministrija un LDDK uzsāks diskusiju ciklu starp uzņēmējiem un vēstniekiem eksporta attīstībai.

6.oktobrī plkst. 10:00 Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Prezidents Vitālijs Gavrilovs un LDDK Viceprezidents Vasilijs Meļņiks, turpinot veiksmīgu ilggadējo sadarbību, informatīvajā pasākumā atklās apaļā galda diskusiju ciklu „Ārlietu dienests Latvijas eksportam. Uzņēmēju tikšanās ar Latvijas vēstniekiem“.

Sīkāk...
Vasilija Meļņika viedoklis par ekonomisko attiecību veidošanu ar Krieviju biznesa informācijas portālā "Nozare"

Politiskā situācija ir labvēlīga ekonomisko attiecību veidošanai ar Krieviju

Patlaban politiskā situācija ir labvēlīga Latvijas ekonomisko attiecību veidošanai ar Krieviju, jo abas valsts ir parādījušas, ka ir gatavas konstruktīvam dialogam. Šādu viedokli biznesa informācijas portālam «Nozare» pauda Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) viceprezidents, Latvijas-Krievijas sadarbības padomes priekšsēdētājs, uzņēmējs Vasilijs Meļņiks.

Sīkāk...
Intervija avīzei Dienas Bizness
Vasilijs Meļņiks: Šodien katra kustība pa labi vai pa kreisi var būt nāvējošaSīkāk...
16 Pils ielā,
Rīga LV-1050 LATVIJA
Tālr.: +371 67046310, 67046320
Fakss: +371 67046315, 67046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | Par EH | Galvenie darbības veidi | Tops Online | Kontakti | Ātrā meklēšana | Lapas karte
Uzņēmumi | jūras

Eng | Rus