Sestdiena, 1. oktobris     
english / russian
HOME
SIA "Eiroholdings" vienmēr bijusi atvērta jebkuram godīgam
un atklātam partnerim,
neatkarīgi no tā, ar kādu biznesu kādā reģionā tas nodarbojas.
Mūsu interešu loks aptver visus kontinentus, visos pasaules reģionos
mums ir draugi un
sadarbības partneri.
Jūs esat šeit EIROHOLDINGS / HOME
JAUNUMU LENTA
Latvijas Darba devēju konfederācija tiekas ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Latvijā
Šodien, 12. septembrī, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone tikās ar Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstnieci Latvijā Halfanu Obaidu Ali Al Madhani (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani).Sīkāk...
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

Sīkāk...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību. Sīkāk...

MŪSU GALVENAIS UZDEVUMS IR MŪSU RAŽOŠANAS UZŅĒMUMU EFEKTIVITĀTES UN IENESĪGUMA CELŠANA. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas.
Mūsu galvenais uzdevums ir mūsu ražošanas uzņēmumu efektivitātes un ienesīguma celšana. SIA "EiroHoldings" struktūra ietver sevī rūpniecības uzņēmumus, kuru potenciāls vēl nav līdz galam izmantots. Lai noregulētu SIA "EiroHoldings" pēdējā laikā iegādāto kompāniju darbu, nepieciešamas milzīgas investīcijas, droši partneri un skaidra iespēju un mērķu izpratne. Sekmīgai tālākajai attīstībai SIA "EiroHoldings" saskata ražošanas filiāļu attīstības nepieciešamību visā Latvijā.
Lielākā daļa jau privatizēto kompāniju ir akciju sabiedrības, kurās kontrolpaketes turētājs ir SIA "EiroHoldings".
SIA "EiroHoldings" sadarbojas ar dažādam organizācijām un privātstruktūrām, kas orientētas uz ekonomisko problēmu risināšanu un visas sabiedrības labklājības stiprināšanu. "EiroHoldinga" vadība saista savu nākotni ar rūpniecības nozares attīstību Latvijā, saskatot tajā izaugsmes iespējas. SIA "EiroHoldings" nekad nav bijis tikai akciju kontrolpaketes turētājs, bet vienmēr aktīvi piedalījusies ekonomiskās attīstības stratēģijas izstrādē, perspektīvu plānošanā daudzus gadus uz priekšu - ne tikai uz pāris nedēļām vai dažiem gadiem.

Prezidents        
SIA "EiroHoldings"
Vasilijs Melniks

16 Pils ielā,
Rīga LV-1050 LATVIJA
Tālr.: +371 67046310, 67046320
Fakss: +371 67046315, 67046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | Par EH | Galvenie darbības veidi | Tops Online | Kontakti | Ātrā meklēšana | Lapas karte
Uzņēmumi | jūras | tekstila | enerģētikas | izglītības

Eng | Rus