Thursday, August 11     
latviski / по русски
HOME
"Eiroholdings" Ltd. has always been open to any diligent
and honest partner,
no matter what business or region they deal with.
The range of our interests is oriented towards all the continents, in every region
of the World we have friends
and partners.
You are here NEWS
NEWS
Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.

more...
Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde

Domes ziņas

09.06.2011 Liepājā norisinās piektā Latvijas un Krievijas Starpvaldību komisijas sēde Šodien, 9. jūnijā Liepājā norisinās Latvijas un Krievijas Lietišķās sadarbības padomes sēde. Sēdes atklāšanā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uzsvēra, ka abu valstu sadarbībai svarīgi ir stiprināt tieši ekonomiskās saites jeb uzņēmēju sadarbību.

WE ARE READY TO COOPERATE IN ANY BUSINESS AREA we are competent according to the law of business parity and real opportunities. Realization of perspective opportunities makes us believe that our greatest task is to increase the efficiency and profitability of our manufacturing company.

NEWS

Bruņotie spēki saņem otro Rīgas kuģu būvētavā tapušo patruļkuģi

Liepājas ostas 81. piestātnē pirmdien notika svinīga ceremonija par godu otrā Jūras spēku flotiles (JSF) Skrundas klases krasta apsardzes patruļkuģa Cēsissaņemšanai no AS Rīgas kuģu būvētava (RKB), vēsta portāls rekurzeme.lv.


 Šis ir otrais SWATH tipa militārais kuģis ne vien Eiropā, bet arī pasaulē, un otrais no pieciem jaunajiem patruļkuģiem, kas tiek būvēti bruņoto spēku vajadzībām.

Kuģis tiks izmantots ne tikai militārām vajadzībām, bet arī civiliem mērķiem - cilvēku meklēšanai un glābšanai jūrā. Divkorpusu patruļkuģis veiks patrulēšanas un glābšanas darbus, to varēs aprīkot arī ar naftas seku likvidācijas, mīnu meklēšanas un iznīcināšanas iekārtām, tādējādi pilnveidojot un apgūstot jaunas valsts aizsardzībai un starptautiskajai drošībai nepieciešamās spējas, informē Aizsardzības ministrijas (AM) Preses nodaļā.

Ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V), Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Apvienotā štāba priekšnieka vietnieks brigādes ģenerālis Juris Zeibārts, Jūras spēku flotiles komandieris jūras kapteinis Rimants Štrimaitis un citas amatpersonas.

Pēc Pabrika un RKB valdes priekšsēdētāja Vasīlija Meļņika uzrunas aizsardzības ministrs pasniedza kuģa karogu patruļkuģa Cēsis komandierim virsleitnantam Aleksejam Jevstigņejevam, un to iesvētīja JSF kapelāns. Par kuģa krustmāti iecelta Cēsu Vēstures un mākslas muzeja galvenā krājumu glabātāja Dace Tabūne.

Patruļkuģu būve norisinās saskaņā ar AM un RKB krasta apsardzes patruļkuģu būves un piegādes līgumu, kas tika noslēgts 2007. gada 21. decembrī. Līgums paredz, ka visus piecus kuģus AM plānots saņemt līdz 2014. gadam.

Patruļkuģiem doti nosaukumi - SkrundaCēsisViesīteJelgava un 

16 Pils Str.,
Riga LV-1050 LATVIA
Ph.: +371 67046310, 67046320
Fax: +371 67046315, 7046325
office@eiroholdings.lv
       © EiroHoldings 2003-09
HOME | About EH | Core Business | Top Online | Contacts | Quick Search | Site Map
Subsidiaries | maritime

Lat | Rus